Aprender a leer y escribir

3.2.47

Çocuklarınıza okumayı ve yazmayı öğretin

rate
0

4.5k

Rate this App

Aprender a leer y escribir çocuklarınıza etkileşimli tahta yoluyla İspanyolca okumayı ve yazmayı öğretmek için geliştirilmiş bir uygulamadır, burada öğrendikleri yeni kelimeleri renkli tebeşirlerle yazabilirler. Eğlenceli şekilde en temel kelimelerden en gelişmiş kelimelere kadar öğretebilirsiniz.

Bu uygulamadaki alıştırmalar dört farklı kategoride tasarlanmıştır: alfabe, sayılar, heceler ve renkler. İlki tüm alfabeyi, her harfin büyük ve küçük harf olarak nasıl çizildiğini öğretmenize izin verir. Ayrıca, kelimeyi ve nasıl telaffuz edildiğini de gösterir, böylece onları seslerle birleştirebilirsiniz. Sayılar yapabileceğiniz her türlü kombinasyonu öğretmek için iyi bir yoldur, her sayıyı tek tek de öğretebilirsiniz. Heceleme bir adım öteye gider ve hecelerin nasıl oluşturulduğunu öğretir. Renkler çocuklarınızın karakterleri çizip boyamasını sağlar ve öğrenirken eğlenirler.

Aprender a leer y escribir uygulamasındaki her bir özellik çocukların renkli tebeşirler kullanabileceği bir tahtayı içerir. Noktaları ve çizgileri birleştirerek birleşik kelimeler oluşturmalarını, onlarla oynayarak sayıları tanımalarını, her çeşit kelimeyi oluşturarak kelime dağarcıklarını genişletmelerini sağlar.
Uptodown X